Kurzy pro děti a mládež

Jarní cirkusový příměstský kemp

Letní příměstské tábory

Přemýšlíte, jak se v průběhu jarní prázdnin postarat o děti? Nechcete, aby se děti nudili doma? Hledáte pro své děti smysluplnou aktivní zábavu? Co zkusit netradiční příměstský cirkusový kemp v UmCirkum?

O kurzu

Nabízíme vám jedinečný příměstský kemp pro děti věku 7–14 let plný kreativní cirkusové zábavy a pohybových aktivit. Kemp bude probíhat v tréninkových prostorách UmCirkum každý den vždy v čase od 8.00 do 16.00 hodin. Děti zažijí dny plné netradičního pohybu, tvoření, zábavy a dobrodružství s novými kamarády. Budeme se věnovat nejrůznějším novocirkusovým disciplínám jako je akrobacie na šálách, pozemní i párová akrobacie, provazochodectví a základy ekvilibristiky, žonglování a jiné. Cirkusovou krasojízdu zakončíme představením mladých absolventů, jež bude, pokud to podmínky dovolí, přístupno i veřejnosti.

O děti se v průběhu celého dne starají odborně vyškolení zkušení lektoři. Pro děti bude zajištěn pitný režim i stravování v průběhu celého dne (svačina / oběd / svačina). Účastníkům pravidelných kurzů UmCirkum poskytujeme slevu z kurzovného ve výši 300 Kč.

POZORNĚNÍ PRO RODIČE: V případě, že bude na týdenní příměstský kemp přihlášeno méně než 5 dětí, vyhrazuje si organizátor právo tento plánovaný kemp ZRUŠIT. Stejně tak nebude kemp realizován v případě, že to neumožní platná epidemiologická opatření. V těchto případech bude účastníkům přijatá platba vrácena v plné výši.

Co na sebe

S sebou pohodlné oblečení, které nebrání v rozsahu pohybu. Plandavé oblečení se rádo plete do cesty, doporučujeme spíš oděv více „na tělo“, např. legíny a body, popř. kalhoty s delší nohavicí a tričko s rukávem.
Úroveň: začátečník
Trvání: 5 dní – 8 hod./den
Kapacita kurzu: max. 15 dětí
Cena: 2 690 Kč

Přihlaste se do kurzu

15. – 19. února 2021
pondělí–pátek 8.00–16.00
Přihlásit
Umcirkum

Kde nás najdete

V Zálomu 2948/1
700 30 Ostrava-Zábřeh
Mapa

Kontaktujte nás


© 2019 Cirkus Trochu Jinak z. s.