Konkurz – hledáme mladou krev!

Novocirkusová společnost Cirkus trochu jinak, z.s., otevírá dvouletý cirkusový rozvojový program „Mladá krev“, pro který hledáme pohybově zdatné a zapálené nadšence, kteří by rádi dlouhodobě rozvíjeli svůj talent, schopnosti a dovednosti v rámci pravidelných tréninků zaměřených na širokou škálu disciplín nového cirkusu. Účastníci programu budou vybíráni formou konkurzu.

Podmínky účasti: vyplnění online přihlášky s dotazníkem v termínu do 4.9.2020. Po vyhodnocení všech přihlášek budeme kontaktovat vybrané zájemce s informací, že jste byl/a vybrána k účasti na konkurzu.

Datum konkurzu: 10. – 11. 9. 2020
Čas: 15.00 – 18.00
Věk: 13 – 16 let
Kde: UmCirkum – centrum nového cirkusu, V Zálomu 2948/1, Ostrava-Zábřeh

Na konkurz si prosím připravte cca pětiminutovou scénku či vystoupení na jakékoliv téma. Prostě ukažte to, co umíte a čemu se věnujete (například akrobacie, gymnastika, herectví, tanec, hra na hudební nástroj, pantomima a další).

Více o Mladé krvi

Jednotlivé tréninky v rámci dvouletého programu Mladá krev budou probíhat jednou týdně v rozsahu 2 vyučovacích hodin (90 minut) v tréninkových prostorách UmCirkum – centra nového cirkusu.

Cena: 2750 Kč / pololetí (v ceně jsou navíc 2 jednodenní semináře v UmCirkum)
Kdy kurz probíhá: každé pondělí 17.00 – 18.30

V ceně není zahrnuta doprava do zahraničí v rámci vzdělávání, strava.

Lektoři jsou profesionálové ve svém oboru.

Náplň: pohybová průprava, tanec, hra na hudební nástroj, žonglování, akrobacie, gymnastika, silové a kondiční tréninky. Vybraná mladá krev (cca šestičlenný tým) se bude účastnit také víkendových seminářů za doprovodu českých i zahraničních lektorů, a to nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí. V únoru 2021 proběhne příprava představení, se kterým bude Mladá krev jezdit na festivaly v MS kraji a v celé české republice, popřípadě zahraničí.

V červnu 2021 a 2022 bude mladá krev vystupovat se samostatným představením v rámci mezinárodního festivalu CIRKULUM.

Po vyhodnocení všech přihlášek budeme kontaktovat vybrané zájemce s informací, že jste byl/a vybrána k účasti na konkurzu.

Přihláška

  Konkurzu se mohu účastnit

  Kontaktní informace účastníka
  13141516
  MužŽena

  Další informace o účastníkovi

  Souhlas zákonného zástupce

  Umcirkum

  Kde nás najdete

  V Zálomu 2948/1
  700 30 Ostrava-Zábřeh
  Mapa

  Kontaktujte nás


  © 2019 Cirkus Trochu Jinak z. s.