POZOR ZMĚNA – otevíráme již 4. května 2020!

Člověk míní, život a česká vláda mění. Na základě změny vládního plánu uvolňování opatření proti šíření koronaviru jsme se rozhodli otevřít UmCirkum veřejnosti již 4. května 2020!

V týdnu od 4. května bude opět probíhat první část pravidelných kurzů, které byly přerušeny 13. 3. vyhlášením nouzového stavu v ČR. Zbývající kurzy pak spustíme v následujícím týdnu od 11. května. O termínech opětovného zahájení jednotlivých kurzů jsou účastníci informováni přímo lektory.

V týdnu od 11. května 2020 plánujeme také spuštění nového programu „Zkus cirkus“ s nabídkou pohybových aktivit pro děti ve věku 6–13 let. Bližší informace již brzy uveřejníme na našem webu.

V rámci provozu UmCirkum bude nezbytné, aby klienti do odvolání dodržovali následující závazná pravidla vycházející z podmínek stanovených Ministerstvem zdravotnictví pro provoz sportovních zařízení:

  • Skupinové lekce jsou povoleny s maximální kapacitou 8 účastníků.
  • Klienti UmCirkum musí mezi sebou dodržovat odstupy nejméně 2 metry.
  • Vstup a přítomnost v UmCirkum bude umožněna pouze klientům s ochrannými prostředky dýchacích cest, při pobytu u nás musíte mít zakrytá ústa a nos. Jako nejvhodnější doporučujeme např. chirurgické ústenky, které se dají zakoupit v lékárnách, rouškomatech apod.
  • Klientům UmCirkum nebudou k dispozici šatny a sprchy. Na kurz tedy přijďte již převlečeni do sportovního oblečení.
  • Každý návštěvník před zahájením kurzu a po jeho ukončení povinně provede dezinfekci svých rukou. Dezinfekční prostředky budou připraveny provozovatelem UmCirkum.
  • Z kapacitních důvodů nebude umožněna rodičům dětí, které se účastní kurzů, přítomnost v UmCirkum. Způsob předání dětí bude dohodnut s lektorem kurzu.
  • Pokud se necítíte dobře, zůstaňte prosím doma pro bezpečnost nás všech. Lektor má právo neumožnit vstup a účast na kurzu klientům, kteří budou vykazovat příznaky onemocnění dýchacích cest.

Při pobytu v UmCirkum prosím respektujte pokyny našeho personálu. Věříme, že tato dočasná přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků neváhejte kontaktovat personál UmCirkum.

Umcirkum

Kde nás najdete

V Zálomu 2948/1
700 30 Ostrava-Zábřeh
Mapa

Kontaktujte nás


© 2019 Cirkus Trochu Jinak z. s.