Kurz pro děti a mládež

Zkus cirkus

Zkus cirkus
Originální a atraktivní pohybové aktivity pro děti ve věku 6–13 let pod vedením profesionálních akrobatů.

O kurzu

Trampolína / Dopadová jáma / Akrobacie na šále a v kruhu / Gymnastika / Žonglování a mnoho dalších cirkusových aktivit v centru nového cirkusu UmCirkum, právě pro vaše dítě.

Centrum UmCirkum je veřejný sdílený prostor pro sportovní a tréninkovou činnost zájemců z řad dětí, mládeže i dospělých se zaměřením na sportovní a tělesnou přípravu jednotlivců i rozvoj individuálních dovedností ve sportovních disciplínách nového cirkusu (akrobacie v kruhu, akrobacie na šále, párová akrobacie, parkour apod.) pod dohledem lektorů a trenérů našeho centra.   

Pohyb v dnešní moderní době hraje důležitou roli v životě každého člověka. Pomáhá udržet lidský organismus v dobrém zdravotním stavu, tělesné i duševní kondici. S námi se Vaše děti budou umět při trávení volného času hýbat! 

Rozvoj kreativity a pohybových aktivit. Zlepšení koordinace pohybu a motoriky. Základy gymnastiky a akrobacie s použitím cirkusových disciplín, hula hooprolla bolla, žonglování, chůze po laně, roztáčení talířů a další. Děti si mohou vyzkoušet závěsnou akrobacii na kruhu a šálách nebo zadovádět na trampolíně či jámovém doskočišti.  

Co na sebe

Pohodlné sportovní oblečení (tričko, kalhoty) čisté přezuvky, tenisky a svačinu s sebou. 

Pitný režim zajištěn. 

Úroveň: 6–13 let
Trvání: 4 a 9 hodin
Cena: od 390 Kč

Přihlaste se do kurzu

5 dnů
8:00–17:00

2940 Kč (v ceně jídlo)

Přihlásit
1 den
8:00–17:00

650 Kč (bez jídla – možnost objednat)

Přihlásit
½ dne
8:00–12:00

390 Kč (bez jídla)

Přihlásit
½ dne
13:00–17:00

390 Kč (bez jídla)

Přihlásit
Umcirkum

Kde nás najdete

V Zálomu 2948/1
700 30 Ostrava-Zábřeh
Mapa

Kontaktujte nás


© 2019 Cirkus Trochu Jinak z. s.